Регистрация Вход
Новости /
УкраинаСпортШоу-бизнесНаука и ТехнологииТранспортСофтТуризмМирИнтервьюРепортаж


Украина -> В Черниговской области мужчине дали 14 лет тюрьмы за убийство грибника

Грибник пошел в лес и не вернулся
18.02 15:16 комментарии: 0


Украина -> Весняні канікули в більшості шкіл Чернігова будуть з 28 березня по 2 квітня

У зв’язку з тим, що в більшості чернігівських шкіл розташуються виборчі дільниці на виборах Президента України (31 березня), канікули рекомендовано перенести. На нараді директорів шкіл в Управлінні освіти Чернігівської міської ради було визначено
18.02 14:38 комментарии: 0


Украина -> В районе ЗАЗа и в Масанах открылись два обновленных отделения «Укрпочты»

В Чернигове начали обновляться отделения «Укрпочты», - об этом нам сообщила директор филиала Черниговской дирекции АО «Укрпочта» Елена Дорошенко. Так, в начале февраля в новом формате открылись два отделения – «Чернігів 7» по адресу: просп. Мира, 257 и «Чернігів 3» по ул. Независимости, 59.
18.02 14:36 комментарии: 0


Украина -> Через борги ЧеЗаРу відключили від водопостачання

11 лютого 2019 року КП «Чернігівводоканал» провів відключення від холодного водопостачання приватне акціонерне товариство «Чернігівський завод радіоприладів». Про це повідомляє інформаційна служба КП «Чернігівводоканал» на своїй сторінці у Facebook.
18.02 11:55 комментарии: 0


Украина -> Володимир Кучма: «Після Помаранчевої революції вигнали з роботи, в 2019 дали орден. А працював я завжди однаково»

Голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади*, що на Козелеччині, 60-річний Володимир Кучма нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Указ про відзначення Президент України Петро Порошенко підписав 22 січня, до Дня Соборності.
18.02 11:40 комментарии: 0


Украина -> Знесли березівського Ілліча. Його випадково побачив Куліч — губернатор

Бетонний, усередині пустотілий, разом з постаментом — заввишки трохи більше чотирьох метрів. У піджаку, без кепки, в одній руці — книга. Так виглядав чи не останній пам’ятник Леніну, який демонтували у минулий четвер, сьомого лютого
18.02 11:38 комментарии: 0


Украина -> Пожар в Черниговской области: погибли трое детей

Причины возгорания устанавливаются
18.02 09:24 комментарии: 0


Украина -> В Черниговской области полиция разыскивает женщину, которая выбросила новорожденного

В Черниговской области полиция попросила о помощи в розысках женщины, выбросившей ребенка
17.02 19:24 комментарии: 0


Украина -> «Черная пятница» для апелляционного суда, или как прошло второе заседание по делу Савченко-Рубана

На следующий день после предварительного заседания по делу Савченко-Рубана в Черниговском районном суде, которое закончилось отводом всего состава суда, дело было передано в Черниговский апелляционный суд. Время рассмотрения назначили на 13.30. Предполагалось, что в этот день подсудимым продлят сроки пребывания под стражей до 15 апреля, а также выберут суд, с необходимым количеством судей, имеющих доступ к рассмотрению дел, что содержат гостайну
17.02 19:22 комментарии: 0


Украина -> В Чернигове апелляционный суд рассмотрит дело Савченко-Рубана

Обвиняемым инкриминируют подготовку теракта и госпереворота
15.02 14:20 комментарии: 0


Украина -> Операція «Первоцвіт»: за одну квітку шафрана доведеться викласти до 62 грн

Щорічно Державна екологічна інспекція у Чернігівській області проводить операцію «Первоцвіт» з метою організації заходів охорони ранньоквітучих рослин, а також тих, які перебувають під загрозою зникнення та занесені до Червоної книги України.
15.02 14:19 комментарии: 0


Украина -> «Як нап’ється на Стрічання півень с калюжи – буде літо можливе»

Стрітення чи Стрічення – і так, і так що сто років тому, що нині говорили у нас на Чернігівщині. Цього дня православні християни освячують свічки та воду. Люди вірять, що ті мають особливу магічну силу та бережуть оселі і людські душі від зла.
15.02 11:43 комментарии: 0


Украина -> Чи є в України шанс уникнути долі Зімбабве?

Протягом останніх років в Україні масово пропагується ідеологія ворожнечі. Ворожнечі між державами, ворожнечі між регіонами, ворожнечі між різними політичними спрямуваннями. Це свого роду спроба поділити народ на «своїх» та «чужих» з боку окремих топ-політиків.
15.02 11:07 комментарии: 0


Украина -> З підпільного «алкоцеху» у Чернігові поліція вилучила півтори тонни фальсифікату

Вартість сировини та вже готових до реалізації алкогольних напоїв, які вилучили правоохоронці, оцінюється у понад мільйон гривень. Викрили їх працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області спільно зі слідчими Чернігівського відділу поліції
15.02 09:45 комментарии: 0


Украина -> У Сосниці розбійники тероризували учнів навчального закладу

У Сосниці двоє зловмисників під загрозою бити і ножа відбирали в учнів місцевого навчального закладу гроші. Поліцейські їх вирахували та затримали. Чоловіки, погрожуючи ножем, відібрали гроші у студентів прямісінько в гуртожитку навчального закладу.
15.02 09:43 комментарии: 0

Предыдущие 15 новостей

Реклама