ФК «Маріуполь» вийшов до 1/8 фіналу Кубка України

Футбольний клуб зміг обіграти ФК «Волинь» в серії пенальті. В основний час зустрічі команди не виявили переможця - 0: 0. Про це інформує прес-центр ФК «Маріуполь».

Матч проходив у Луцьку. Азовці з перших хвилин заволоділи м'ячем. Перший небезпечний момент біля воріт волинських гравців маріупольці створили на 15-й хвилині. Очеретько не зміг переправити м'яч у ворота після прострілу Топалова. Після перерви маріупольці продовжували брати в облогу штрафний майданчик господарів. З кожною хвилиною перевага азовців зростала. Але забити гол не вдавалося.

В основний час зустрічі команди не виявили переможця - 0: 0. У додатковий час вболівальники також голів не побачили. Доля зустрічі вирішилася в серії післяматчевих пенальті. Маріуполь виявився сильнішим - 6:5. Наша команда завдяки перемозі вийшла в 1/8 фіналу Кубка України.

Категорії: Новини Маріуполя

23.09.2021 12:32