Маріупольчанка стала бронзовою призеркою на кубку світу з кікбоксингу

Уляна Міщенко посіла третє місце в Будапешті. У змаганнях взяли участь понад 3 тисяч спортсменів з 45 країн. Про це повідомляє управління молоді та спорту Маріуполя.

На кубку світу з кікбоксингу WAKO Уляна Міщенко виступала у ваговій категорії 65 кг. Спортсменка боролася за перемогу в розділі лоу-кік, де і завоювала бронзову медаль.

Усього збірна команда України отримала 205 медалей (65 золотих, 64 срібних і 76 бронзових). Наші спортсмени стали другими в командному заліку після Угорщини. Тепер Уляна відправиться представляти Маріуполь на чемпіонаті світу. Він пройде з 14 по 24 жовтня в Італії.

Нагадаємо, Уляна Міщенко неодноразово брала участь в кубках Європи та чемпіонатах світу з кікбоксингу. У 2017 році посіла третє місце на чемпіонаті світу. У 2020 році завоювала золоту медаль на кубку України.

Категорії: Новини Маріуполя

23.09.2021 12:31