В зоні ООС в бліндажі згоріли військовослужбовці — один із них ймовірно мешканець Кременчука

В зоні ООС в бліндажі згоріли військовослужбовці — один із них ймовірно мешканець Кременчука

20 лютого в бліндажі сталася пожежа. 22 лютого конструкцію розібрали та виявили тіла двох військовослужбовців, які перебували там під час пожежі. Їх тіла направили на ДНК-експертизу. Один із загиблих, ймовірно, мешканець Кременчука

22 лютого, під час завершення робіт по розборці конструкції бліндажу після пожежі, що виникла близько 4 години ранку 20 лютого в одному із підрозділів бригади, виявлено тіла двох військовослужбовців, які ймовірно перебували в бліндажі під час пожежі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила 58-ма ОМБ ім. Виговського.

Ідентифікацію тіл буде проведено після ДНК-експертизи.

Третій військовослужбовець, який отримав 90% опіків тіла, був евакуйований до опікового центру, де, на жаль, сьогодні від отриманих травм помер.

За даним фактом проводиться перевірка військовою службою правопорядку ЗС України та внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Командування бригади та весь особовий склад висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблих захисників України.

Попередньо відомо, що одним із загиблих може бути мешканець Кременчука — Микола Лебідь, 1998 р.н. Однак стверджувати про його загибель зарано — потрібно дочекатися результатів ДНК-експертизи.


Источник: www.poltava.pl.ua

Категории: Новости Полтавы

23.02.2021 10:59