В Маріуполі сприятимуть самозайнятості молоді

В Маріуполі сприятимуть самозайнятості молоді

Управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради, «Маріупольською Спілкою Молоді», «Фондом розвитку Маріуполя», Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та громадською організацією «Рада жінок Донеччини» протягом травня-липня цього року була реалізована спеціальна освітня програма Skills Lab 2020 за напрямками «Шлях до успіху» та «Самозайнятість». Про це повідомляє Маріупольський міський центр зайнятості

Цільова аудиторія програм – молоді люди віком від 15 до 24 років. Заняття проходили в онлайн-режимі.

Програма спрямована на розвиток та вдосконалення компетенцій, які необхідні для створення успішної власної справи. Під час навчання учасники та учасниці дізналися, як знайти роботу своєї мрії, скласти взірцеве резюме, що потрібно знати для успішної співбесіди, як раціонально планувати робочий час, щоб досягти успіху, та що таке критичне мислення і чому це важливо. В межах напрямку «Самозайнятість» молодь отримала знання з особливостей розробки та створення власного бізнесу, а також дізналася, як написати бізнес-план: від ідеї до реалізації, для чого потрібна маркетингова стратегія та як її скласти, розглядалися правові та фінансові питання підприємницької діяльності.

6 серпня у м. Маріуполь на базі Центру розвитку стартапів «1991» пройшла фінальна подія цієї програми «Youth Business Forum: Перспективи розвитку молодіжного підприємництва Донецької області». До участі у панельній дискусії, яка присвячена висвітленню можливостей, що надаються міською владою та центрами зайнятості для молодих підприємців, долучилася заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Маріупольського міського центру зайнятості Леся Петрушенко. Вона розповіла про сервіси, послуги та програми підтримки і навчання молоді основам підприємницької діяльності від служби зайнятості, поділилася результатами вже проведеної роботи.

Учасники взяли участь у воркшопі з менторами «Розгляд проблем розвитку бізнесу у молодіжному середовищі та можливості їх вирішення» із проведенням презентацій напрацювань, обговоренням пропозицій та пошуком можливостей для становлення та розвитку молодіжного підприємництва.
Джерело: guru.ua

Категорії: Новости Мариуполя

06.08.2020 15:12