На Сколівщині провели фінал Кубка району з футболу «Золота осінь-2018»

У неділю, 04 листопада, на стадіоні «Юність» м.Сколе відбувся фінал Кубка Сколівського району з футболу «Золота осінь – 2018» серед юнаків та дорослих. У фіналі зустрілися юнацькі команди «Беркут» с.Тухля та СК «Славське». Перемогу здобули юні футболісти з смт.Славське. Серед дорослих перемогу вибороли футболісти команди ТФ СК «Карпати» смт.Верхнє Синьовидне, які перемогли команду «Сокіл» з с.Козьови.

Після закінчення змагань переможців та фіналістів нагороджено Кубками та медалями Федерації футболу Сколівського району. Нагородження провели керівник апарату Сколівської райдержадміністрації Іван Ватагович, голова федерації футболу Сколівського району Василь Тарнавський та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Юрій Щуревич.

Джерело: skole-rda.gov.ua

Категорії: Новости Славского Новини Сколе

05.11.2018 17:13