Команда з міні футболу Державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» виграла "Кубок Мера" міста Бахмута

У місці Бахмуті, що на Донеччині, з 15 січня по 18 лютого з метою популяризації спорту та міні-футболу серед громадян міста Бахмут, пройшов турнір з міні-футболу на «Кубок Мера». У турнірі прийняли участь вісім команд міста, команда Державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» також прийняла участь у турнірі.

Команда Державної установи «Бахмутська установи виконання покарань (№6)» та команда «Динамо» Бахмутського відділу поліції вийшли у фінал, котрий пройшов 18 лютого.

Після запеклої боротьби команда Державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» виборола впевнену перемогу з рахунком 5:2.