Маріупольці завоювали вже 4 медалі на Дефлімпійських іграх у Туреччині

Маріупольські спортсмени продовжують завойовувати нагороди в складі збірної України на ХХIII літніх Дефлімпійських іграх. На рахунку маріупольців 1 золота, 1 срібна та 2 бронзових медалі.

Так, легкоатлетка Рима Філімошкіна завоювала срібну медаль у дисципліні з метання молота. Дзюдоїст Євген Нехаєв став володарем бронзової медалі у ваговій категорії понад 90 кг.

Маріуполець Андрій Погорелов зайняв п`яте місце у змаганнях з дзюдо. А Олександр Кузнецов у складі збірної України з баскетболу виграв дві гри. (Україна-Кенія - 78:21, Україна - Аргентина - 70:63).

Нагадаємо, дзюдоїстка, стипендіат Маріупольської міської ради Марина Погорелова здобула бронзу на змаганнях з дзюдо та виборола золото у складі команди України у жіночих змаганнях з цього ж виду спорту.

Маріуполь пишається своїми спортсменами! Віримо, з вашою допомогою, скарбничка збірної України поповниться ще не однією медаллю!

Джерело: marsovet.org.ua/

Категорії: Новини Маріуполя

24.07.2017 12:41