Стрияни взяли участь у змаганнях з плавання за програмою комплексних Ігор Львівщини

26 червня 2016 року у м.Львів на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України відбулися змагання з плавання за програмою комплексних Ігор Львівщини, в яких приймали участь збірні команди районів та міст обласного підпорядкування Львівської області. Змагання відбувались в категоріях: дорослі, ветерани та серед людей з обмеженими можливостями. Організаторами заходу виступили управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Львівський регіональний центр " Інваспорт" за підтримки відділення НОК Львівської області. Всього в змаганнях взяли участь 22 команди.

Команду міста Стрия представляли: Богдан Стасенко, Уляна Єрмакова, Руслан Каліцун, Андрій Стебельський, Богдан Калініченко, Тетяна Теплякова, Юрій Вацюк та Роман Мазяк.

В загальнокомандному заліку команда нашого міста в категорії «ветерани» посіла 2 місце, «люди з обмеженими можливостями» – 5 місце, «дорослі» – 7 місце.
[Змагання з плавання, 26.06.2016р.]

В особистому заліку 1 місце посів стриянин Юрій Вацюк, 2 місце – Тетяна Теплякова.

Відділ молоді та спорту міськвиконкому вітає учасників і призерів змагань та бажає їм нових перемог.

Джерело: stryi-rada.gov.ua

Категорії: Новини Стрия

29.06.2016 15:08